Jabba Design powstała w roku 2010 jako pomysł na stworzenie oryginalnych ale zarazem prostych w swojej formie elementów wyposażenia wnętrza. Pierwszym tematem roboczym dla Jabby odpoczynek, relaks i wysoka jakość wygody i tak właśnie powstały nasze pierwsze pufy – magiczne worki do siedzenia a w rzeczywistości fotele relaksacyjne. To, że są tak wyjątkowe zawdzięczają pomysłowi sięgającemu początkom osadnictwa i zapewne były jednymi z pierwszych elementów wyposażenia jaskiń 😉 Kiedyś zwyczajny worek z ziarnem a dzisiaj to niebanalne worki wypełnione styropianowymi kulkami – i oto cała przypadkiem odkryta idea. W ostatnich latach pufy przeżywają swoistą drugą młodość, bo wśród pozostałych mebli są inne ale nie są nudne. Jabba od samego początku dba aby pufy zaskarbiły serca tysięcy użytkowników dlatego kładziemy nacisk na trwałość, wzornictwo, indywidualny charakter a przede wszystkim funkcjonalność i komfort.

Przez wszystkie te lata zbieraliśmy doświadczenia, poszukiwaliśmy, tworzyli i rozwijali nasze kolekcje. Dzisiaj śledzimy na bieżąco aktualne trendy, aby mogły powstawać – obok klasycznych modeli puf – również produkty idealnie wpisujące się w współczesną i najnowszą stylistykę wnętrz. W roku 2016 w katalogu produktów Jabba Design pojawiły się pierwsze produkty w kategorii Akcesoria i Dodatki: druciane lampy, abażury, tkaniny dekoracyjne, poduszki i koce.

Marka i firma Jabba Design ma rodzinny charakter, dlatego też możemy elastycznie i szybko reagować na sugestie oraz potrzeby klientów. Jesteśmy pierwszymi i codziennymi użytkownikami naszych produktów, dlatego potrafimy o nich dużo powiedzieć i służyć radą. Jesteśmy otwarci na wszelkie kreatywne pomysły, propozycje współpracy oraz wszelkie sugestie, które sprawią, że otaczanie się wygodnymi i ładnymi przedmiotami, poprawi nam nastrój i będziemy się częściej uśmiechać.

© Copyright - JABBA Design, ul. Stawowa 27 43-400 Cieszyn • tel. +48 338 635 017 • biuro@jabbadesign.pl